Innovatiecentrum Antwerpen

Lange Lozanastraat 223
2018 Antwerpen
Tel.: 03 216 21 61
Email: antwerpen@innovatiecentrum.be

Openingsuren:
Enkel op afspraak met een van onze innovatieadviseurs

Liggingsplan

Team

Manager
Kurt Peys
GSM: 0479 80 30 08
E-mail: kurt.peys@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Blog
Innovatieadviseur
Bert Reekmans
GSM: 0477 993 907
E-mail: bert.reekmans@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Innovatieadviseur
Bjorn Kiekens
GSM: 0473 66 21 57
E-mail: bjorn.kiekens@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Innovatieadviseur
Hans Haagdorens
GSM: 0494 04 74 04
E-mail: hans.haagdorens@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Innovatieadviseur
Hendrik Baudrez
GSM: 0499 38 70 03
E-mail: hendrik.baudrez@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Management Assistant
Tina Rousseeuw
Tel: 03 216 21 61
E-mail: tina.rousseeuw@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Raad van bestuur

Ligging

Grotere kaart
Onze diensten
  • Subsidiebegeleiding bij innovatie
    Heb je een innovatief idee?
    Wil je weten of dit idee in aanmerking komt voor financiële steun van het Agentschap Innoveren & Ondernemen?
    Of zoek je ondersteuning en begeleiding bij het uitwerken van je subsidiedossier?
  • Intellectuele Eigendom
    Hoe verhinder je dat je producten nagemaakt worden?
    Schaad je zelf niemand zijn rechten?
    Waar vind je informatie over bestaande technologie om zelf nieuwe ideeën op te baseren?
  • Kennis & Partners
    Zoek je specifieke kennis voor een technologisch probleem?
    Bundel je wel de juiste krachten voor het welslagen van je innovatieplannen?
    Sta je open voor samenwerking?
  • Individuele coaching
    Zoek je advies op maat van jouw bedrijf?
    Heb je vragen rond intellectueel eigendom?
    Wil je weten hoe jouw idee te valoriseren?
Volg ons
Twitter LinkedIn rss YouTube