Innovatiecentrum Limburg (Hasselt)

Kempische Steenweg 305
3500 Hasselt
Tel.: 011 29 20 97
Email: limburg@innovatiecentrum.be
Liggingsplan

Team

Directeur
Anke Albregts
Tel: 011 29 20 91
GSM: 0473 598 903
E-mail: anke.albregts@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Marc Sevenants
Tel: 011 29 20 94
GSM: 0499 949 986
E-mail: marc.sevenants@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Cedric Vanaken
Tel: 011 29 20 16
GSM: 0479 470 917
E-mail: cedric.vanaken@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Johan Nijs
Tel: 011 29 20 99
GSM: 0477 358 569
E-mail: johan.nijs@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Stijn Scholts
Tel: 011 29 20 90
GSM: 0499 541 754
E-mail: stijn.scholts@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Hans Versmissen
Tel: 011 29 20 92
GSM: 0486 118 735
E-mail: hans.versmissen@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Jef Martens
Tel: 011 29 20 93
GSM: 0486 152 521
E-mail: jef.martens@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Mieke Martens
Tel: 011 29 20 17
GSM: 0496 56 45 79
E-mail: mieke.martens@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Peter Lesage
Tel: 011 29 20 19
GSM: 0472 99 92 54
E-mail: peter.lesage@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Yves Ozog
Tel: 011 29 20 18
GSM: 0474 366 074
E-mail: yves.ozog@innovatiecentrum.be
Management Assistant
Brigitta Bijloos
Tel: 011 29 20 97
E-mail: brigitta.bijloos@innovatiecentrum.be
Management Assistant
Dorien Dekens
Tel: 011 29 20 15
E-mail: dorien.dekens@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Erik Keustermans
Tel: 011 29 20 95
GSM: 0476 922 601
E-mail: erik.keustermans@innovatiecentrum.be
Communicatie
Hilke Trippaers
Tel: 011 29 20 19
GSM: 0496 725 071
E-mail: hilke.trippaers@innovatiecentrum.be
Raad van bestuur
Projecten

Ligging

Grotere kaart
Onze diensten
  • Subsidiebegeleiding bij innovatie
    Heb je een innovatief idee?
    Wil je weten of dit idee in aanmerking komt voor financiële steun van het Agentschap Innoveren & Ondernemen?
    Of zoek je ondersteuning en begeleiding bij het uitwerken van je subsidiedossier?
  • Intellectuele Eigendom
    Hoe verhinder je dat je producten nagemaakt worden?
    Schaad je zelf niemand zijn rechten?
    Waar vind je informatie over bestaande technologie om zelf nieuwe ideeën op te baseren?
  • Kennis & Partners
    Zoek je specifieke kennis voor een technologisch probleem?
    Bundel je wel de juiste krachten voor het welslagen van je innovatieplannen?
    Sta je open voor samenwerking?
  • Individuele coaching
    Zoek je advies op maat van jouw bedrijf?
    Heb je vragen rond intellectueel eigendom?
    Wil je weten hoe jouw idee te valoriseren?
Volg ons
Twitter LinkedIn rss YouTube