Innovatiecentrum West-Vlaanderen (Kortrijk)

E. Sabbelaan 51
8500 Kortrijk
Tel.: 056 28 28 80
Email: westvlaanderen@innovatiecentrum.be
Liggingsplan

Team

Manager
Koen Verhaeghe
GSM: 0476 90 91 59
E-mail: koen.verhaeghe@innovatiecentrum.be
Twitter
LinkedIn
Adviseur
Katelijne Strubbe
GSM: 0473 94 32 42
E-mail: katelijne.strubbe@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Adviseur
Dominique De Geest
GSM: 0473 54 04 70
E-mail: dominique.de.geest@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Adviseur
Tine Demoor
GSM: 0473 58 83 88
E-mail: tine.demoor@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Adviseur
Matthias Marescaux
GSM: 0476 86 25 64
E-mail: matthias.marescaux@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Management assistant
Sabrina Velle
GSM: 0476 66 06 67
E-mail: sabrina.velle@innovatiecentrum.be
Raad van bestuur

Ligging

Grotere kaart
Onze diensten
  • Subsidiebegeleiding bij innovatie
    Heb je een innovatief idee?
    Wil je weten of dit idee in aanmerking komt voor financiële steun van het Agentschap Innoveren & Ondernemen?
    Of zoek je ondersteuning en begeleiding bij het uitwerken van je subsidiedossier?
  • Intellectuele Eigendom
    Hoe verhinder je dat je producten nagemaakt worden?
    Schaad je zelf niemand zijn rechten?
    Waar vind je informatie over bestaande technologie om zelf nieuwe ideeën op te baseren?
  • Kennis & Partners
    Zoek je specifieke kennis voor een technologisch probleem?
    Bundel je wel de juiste krachten voor het welslagen van je innovatieplannen?
    Sta je open voor samenwerking?
  • Individuele coaching
    Zoek je advies op maat van jouw bedrijf?
    Heb je vragen rond intellectueel eigendom?
    Wil je weten hoe jouw idee te valoriseren?
Volg ons
Twitter LinkedIn rss YouTube