Innovatiecentrum Vlaams-Brabant (Leuven)

VAC Dirk Bouts
Diestsepoort 6 bus 32
3000 Leuven
Tel.: 016 31 10 81
Email: vlaamsbrabant@innovatiecentrum.be
Liggingsplan

Team

Manager
Bas Sturm
Tel: 016 31 10 82
GSM: 0476 93 68 98
E-mail: bas.sturm@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Innovatieadviseur
Elke De Rijck
Tel: 016 31 10 84
GSM: 0499 86 50 07
E-mail: elke.derijck@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Rik Candries
Tel: 016 31 10 85
GSM: 0487 37 07 88
E-mail: rik.candries@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Innovatieadviseur
Marc Tiri
Tel: 016 31 10 87
GSM: 0474 20 30 69
E-mail: marc.tiri@innovatiecentrum.be
Innovatieadviseur
Katie Van den Bulck
Tel: 016 31 10 86
GSM: 0486 27 63 87
E-mail: katie.vandenbulck@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Innovatieadviseur
Kristine Debruyne
Tel: 016 31 10 83
GSM: 0499 58 53 67
E-mail: kristine.debruyne@innovatiecentrum.be
Coördinator ikinnoveer
Eveline Borgermans
GSM: 0490 65 43 59
E-mail: eveline.borgermans@innovatiecentrum.be
LinkedIn
Twitter
Management Assistant
Elle Kuijken
Tel: 016 31 10 81
E-mail: elle.kuijken@innovatiecentrum.be
Raad van bestuur

Ligging

Grotere kaart
Onze diensten
  • Subsidiebegeleiding bij innovatie
    Heb je een innovatief idee?
    Wil je weten of dit idee in aanmerking komt voor financiële steun van het Agentschap Innoveren & Ondernemen?
    Of zoek je ondersteuning en begeleiding bij het uitwerken van je subsidiedossier?
  • Intellectuele Eigendom
    Hoe verhinder je dat je producten nagemaakt worden?
    Schaad je zelf niemand zijn rechten?
    Waar vind je informatie over bestaande technologie om zelf nieuwe ideeën op te baseren?
  • Kennis & Partners
    Zoek je specifieke kennis voor een technologisch probleem?
    Bundel je wel de juiste krachten voor het welslagen van je innovatieplannen?
    Sta je open voor samenwerking?
  • Individuele coaching
    Zoek je advies op maat van jouw bedrijf?
    Heb je vragen rond intellectueel eigendom?
    Wil je weten hoe jouw idee te valoriseren?
Volg ons
Twitter LinkedIn rss YouTube